Revoltage Pulse 300 Column Column PA System
Μάρκα: Revoltage
Κωδικός προϊόντος: 813646
Μάρκα: Revoltage
Κωδικός προϊόντος: 813646
Αυτή είναι η μετάφραση λογισμικού που μπορεί να περιέχει ασυνέπειες:
Στην καρδιά του βρίσκεται ένα γούφερ 8 ιντσών σε συνδυασμό με έναν οδηγό υψηλής συμπίεσης 2,5 ιντσών, που αποδίδει έως και 500 W peak (300 W RMS) με ένα εύρος συχνοτήτων που εκτείνεται από τα βαθιά 20 Hz έως και τα καθαρά 19 kHz. Με μέγιστο SPL 118 dB, γεμίζει ένα δωμάτιο χωρίς να ιδρώνει.
Η σύνδεση γίνεται χωρίς κόπο. Πραγματοποιήστε ασύρματη ροή μέσω Bluetooth 5.0 από το τηλέφωνο ή το tablet σας, συνδέστε ένα μικρόφωνο ή μια κιθάρα μέσω των εισόδων combo XLR/6,3 mm, συνδέστε μια εξωτερική πηγή μέσω RCA ή AUX 3,5 mm ή συνδέστε την έξοδο μίξης XLR με την υπόλοιπη ΠΑ σας. Έχετε δύο PULSE300C; Χρησιμοποιήστε το κουμπί TWS Link για να τα συνδέσετε αμέσως σε ένα πραγματικό στερεοφωνικό σύστημα.
Ισχύς εξόδου 500 W peak / 300 W RMS - κατασκευασμένο για μεσαίους και μεγάλους χώρους
Ροή Bluetooth 5.0 - ασύρματη μετάδοση έως και 10 μέτρα
TWS Stereo Link - συνδέστε δύο μονάδες για μια πλήρη στερεοφωνική εγκατάσταση
5 προεπιλογές DSP - Main, Hi-Fi, Monitor, DJ, Speech
2x είσοδοι combo XLR/6,3 mm - μικρόφωνο, κιθάρα ή γραμμή
Είσοδοι RCA + 3,5 mm AUX - για εξωτερικές συσκευές ήχου
Έξοδος μίξης XLR - αλυσίδα για περισσότερα ηχεία ή σύστημα PA
Γούφερ 8" + τουίτερ 2,5" High Compression Driver
Απόκριση συχνότητας: 20 Hz - 19 kHz | SPL max: 118 dB | Σύνθετη αντίσταση: Μέγιστη στάθμη SPL: 118 dB | μέγιστη στάθμη SPL: 118 dB 4 Ohm
Διαστάσεις: Βάρος: 16,45 kg
Παροχή ρεύματος γενικής χρήσης: 100-240 V AC, 50/60 Hz
τύπος
Ηχεία
1x 8 ", 1x 2,5 "
Bluetooth
Μικρόφωνο
Wi-Fi
Επεξεργαστής ψηφιακού σήματος DSP
EQ
2 ταινίες
Εύρος συχνοτήτων
Ισχύος βατ
1000 W
Χρώμα
Μαύρο χρώμα
Μπάσο ηχείο
Μεγάφωνο tweeter
Απεικόνιση
Όχι
Υλικό κουτιού ήχου
Είσοδοι
Jack 3,5mm TRS, RCA (2 x), XLR-Jack (2 x)
Έξοδοι
XLR
Είσοδος μικροφώνου
USB
AUX IN
Ισχύς RMS
300 W