Revoltage Pulse 300 Column Column PA System
4,5/5
Κωδικός προϊόντος: 813646
Σαν καινούργιο
4,5/5
Κωδικός προϊόντος: 813646
Σαν καινούργιο
Στο απόθεμα 1 τεμάχια
Αυτό το προϊόν δεν μπορεί να παραδοθεί στη χώρα σου αυτή τη στιγμή.
Column PA System Revoltage Pulse 300 Column Column PA System (Σαν καινούργιο)
Αυτή είναι η μετάφραση λογισμικού που μπορεί να περιέχει ασυνέπειες:
Στην καρδιά του βρίσκεται ένα γούφερ 8 ιντσών σε συνδυασμό με έναν οδηγό υψηλής συμπίεσης 2,5 ιντσών, που αποδίδει έως και 500 W peak (300 W RMS) με ένα εύρος συχνοτήτων που εκτείνεται από τα βαθιά 20 Hz έως και τα καθαρά 19 kHz. Με μέγιστο SPL 118 dB, γεμίζει ένα δωμάτιο χωρίς να ιδρώνει.
Η σύνδεση γίνεται χωρίς κόπο. Πραγματοποιήστε ασύρματη ροή μέσω Bluetooth 5.0 από το τηλέφωνο ή το tablet σας, συνδέστε ένα μικρόφωνο ή μια κιθάρα μέσω των εισόδων combo XLR/6,3 mm, συνδέστε μια εξωτερική πηγή μέσω RCA ή AUX 3,5 mm ή συνδέστε την έξοδο μίξης XLR με την υπόλοιπη ΠΑ σας. Έχετε δύο PULSE300C; Χρησιμοποιήστε το κουμπί TWS Link για να τα συνδέσετε αμέσως σε ένα πραγματικό στερεοφωνικό σύστημα.
Ισχύς εξόδου 500 W peak / 300 W RMS - κατασκευασμένο για μεσαίους και μεγάλους χώρους
Ροή Bluetooth 5.0 - ασύρματη μετάδοση έως και 10 μέτρα
TWS Stereo Link - συνδέστε δύο μονάδες για μια πλήρη στερεοφωνική εγκατάσταση
5 προεπιλογές DSP - Main, Hi-Fi, Monitor, DJ, Speech
2x είσοδοι combo XLR/6,3 mm - μικρόφωνο, κιθάρα ή γραμμή
Είσοδοι RCA + 3,5 mm AUX - για εξωτερικές συσκευές ήχου
Έξοδος μίξης XLR - αλυσίδα για περισσότερα ηχεία ή σύστημα PA
Γούφερ 8" + τουίτερ 2,5" High Compression Driver
Απόκριση συχνότητας: 20 Hz - 19 kHz | SPL max: 118 dB | Σύνθετη αντίσταση: Μέγιστη στάθμη SPL: 118 dB | μέγιστη στάθμη SPL: 118 dB 4 Ohm
Διαστάσεις: Βάρος: 16,45 kg
Παροχή ρεύματος γενικής χρήσης: 100-240 V AC, 50/60 Hz
Καταλληλότητα
τύπος
Speaker unit
Λειτουργίες
Ηχεία
1x 8 ", 1x 2,5 "
Bluetooth
Ναι
Μικρόφωνο
Όχι
Wi-Fi
Όχι
Επεξεργαστής ψηφιακού σήματος DSP
Ναι
EQ
2 ταινίες
Ιδιότητες
Εύρος συχνοτήτων
60 Hz - 18 kHz
Ισχύος βατ
1000 W
Χρώμα
Μαύρο χρώμα
Μπάσο ηχείο
8"
Μεγάφωνο tweeter
2,5" (1 )
Απεικόνιση
Υλικό
Υλικό κουτιού ήχου
Πλαστικό
Είσοδοι και έξοδοι
Είσοδοι
Jack 3,5mm TRS, RCA (2 x), XLR-Jack (2 x)
Έξοδοι
XLR
Είσοδος μικροφώνου
Ναι (2)
USB
AUX IN
Ακουστική
Ισχύς RMS
300 W
Ισχύς RMS (Βατ)
300
Μέγιστη ηχητική πίεση (SPL)
118 dB
Παροχή ρεύματος
Λειτουργία με μπαταρία
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος
100 - 240V