Montarbo SPOT1500
Κωδικός προϊόντος: 234029 (MBF000383)
Θυμόμαστε
Montarbo SPOT1500
Θυμόμαστε
Ενεργό Loudspeaker Montarbo SPOT1500
Montarbo SPOT1500
Επιλογή εναλλακτικού προϊόντος (2)
Montarbo SPOT1500
Αυτή είναι η μετάφραση λογισμικού που μπορεί να περιέχει ασυνέπειες:
Ενεργό ηχείο διπλής κατεύθυνσης. Το SPOT1500 αντιπροσωπεύει την «ελαφριά» έκδοση του SPOT 2500T: δεν υπάρχει ντουλάπι μπάσων με τον αποκλειστικό ενισχυτή του. Είναι ένα συμπαγές σύστημα υψηλής κατευθυντικότητας, μακράς βολής, που χαρακτηρίζεται από εξαιρετικά υψηλή ευκρίνεια, ακόμη και σε μεγάλες αποστάσεις, καθιστώντας το την τέλεια επιλογή για ζωντανές εφαρμογές. Διαθέτει ειδικά σχεδιασμένο γούφερ μαγνήτη νεοδυμίου 1 x 15 ιντσών, ισχύος 1500 W EIAJ (LF 1000 W; HF 500 W), απόκριση συχνότητας 45 Hz - 20 kHz και μέγιστη SPL 135 dB. Προκαθορίζει τον τηλεχειρισμό και την προσαρμογή μέσω του αποκλειστικού προγράμματος λογισμικού RAConLS και της προαιρετικής διεπαφής LD2.4 USB. Διαστάσεις: 44 x 78 x 49 cm. Βάρος: 35 kg.
Ιδιότητες
Ισχύος βατ
Over 1200 Watt
Διαστάσεις και βάρος
Διάμετρος (ίντσες)
15
Μέσος
15"