Κωδικός προϊόντος: B-4-JR-KIT-BLK | ID: 229555
Αυτή είναι η μετάφραση λογισμικού που μπορεί να περιέχει ασυνέπειες:
Το B-4 JR είναι μια έκδοση μεγέθους 3/4 του αγαπημένου μπάσου LTD B Series. Όχι μόνο μια εξαιρετική επιλογή για αρχάριους μπασίστες, το B4-JR είναι επίσης καλό για άτομα με μικρότερο καρέ που μπορεί να βρουν ένα πλήρες μπάσο κλίμακας 34 ιντσών απλά πολύ μεγάλο για να το κυριαρχήσουν. Σώμα: Basswood - Λαιμός: Bolt-On, Maple - Fretboard: Rosewood - Κλίμακα: 723 mm - Ακτίνα ταστιέρα: 400 mm - Πλάτος παξιμαδιών: 38 mm - Ταστιέρες: 24 Jumbo - Γέφυρα: LTD DB-4 - Λαιμός Pickup: ESP Designed LDP - Bridge Pickup: ESP Designed LDP - Περιλαμβάνεται θήκη Softshell - Φινίρισμα: Μαύρο.
Παράμετροι και προδιαγραφές
Μέγεθος
Αριθμός χορδών
Προτιμώμενο χέρι
Αριθμός τάστων
Χρώμα σύμφωνα με τον κατασκευαστή
Black
Σώμα
Ταστιέρα
Προσφερόμενη διαμόρφωση
Στην τιμή περιλαμβάνεται θήκη/βαλίτσα
Ακτίνα ταστιέρας
Μέγεθος τάστων
Πλάτος μηδενικής τάστας (χλστ.)
Χώρα προέλευσης
Νότια Κορέα
Προτεινόμενα αξεσουάρ