Turbosound TS-12W350/8W Ηχείο μπάσων / υπογούφερ
1/5
Κωδικός προϊόντος: 990966
Σαν καινούργιο
Συμφωνία
1/5
Κωδικός προϊόντος: 990966
- 10 %
Σαν καινούργιο
Στο απόθεμα 1 τεμάχια
- 10 %
Τα ισχυρά συστήματα ηχείων PA απαιτούν προγράμματα οδήγησης Turbosound, τα οποία έχουν σχεδιαστεί για να αναδεικνύουν την καλύτερη απόδοση ήχου ανεξάρτητα από το είδος ή την εφαρμογή. Το πρόγραμμα οδήγησης χαμηλής συχνότητας 12" TS-12W350/8W παρέχει σφιχτή και δυνατή απόδοση μπάσων και χειρίζεται έως και 1.400 Watt μέγιστης απόδοσης (350 Watts...
  • τύπος: PA
  • Αντίσταση: 8 Ohm
  • Εύρος συχνοτήτων: 61 Hz - 3 kHz
  • Μέσος: 12"
Αυτή είναι η μετάφραση λογισμικού που μπορεί να περιέχει ασυνέπειες:
Τα ισχυρά συστήματα ηχείων PA απαιτούν προγράμματα οδήγησης Turbosound, τα οποία έχουν σχεδιαστεί για να αναδεικνύουν την καλύτερη απόδοση ήχου ανεξάρτητα από το είδος ή την εφαρμογή. Το πρόγραμμα οδήγησης χαμηλής συχνότητας 12" TS-12W350/8W παρέχει σφιχτή και δυνατή απόδοση μπάσων και χειρίζεται έως και 1.400 Watt μέγιστης απόδοσης (350 Watts RMS), με εύρος συχνοτήτων που εκτείνεται από 51 Hz έως 3 kHz. Το πλαίσιο από χυτό αλουμίνιο είναι εξαιρετικά άκαμπτο και ελαφρύ, καθιστώντας το ιδανικό για χρήση ως ανταλλακτικό πρόγραμμα οδήγησης – ή για εγκατάσταση σε ειδικά σχεδιασμένα περιβλήματα PA πολλαπλών κατευθύνσεων.
Καταλληλότητα
τύπος
PA
Ιδιότητες
Μπάσο ηχείο
12"
Αντίσταση
8 Ohm
Εύρος συχνοτήτων
61 Hz - 3 kHz
Ακουστική
Ισχύς RMS
350 W
Μέγιστη ηχητική πίεση (SPL)
95 dB
Διαστάσεις και βάρος
Διάμετρος (ίντσες)
Μέσος
12"