Revoltage Core 200 Column Column PA System
4,5/5
Κωδικός προϊόντος: 813648
Σαν καινούργιο
4,5/5
Κωδικός προϊόντος: 813648
Σαν καινούργιο
Στο απόθεμα 1 τεμάχια
Αυτό το προϊόν δεν μπορεί να παραδοθεί στη χώρα σου αυτή τη στιγμή.
Column PA System Revoltage Core 200 Column Column PA System (Σαν καινούργιο)
Αυτή είναι η μετάφραση λογισμικού που μπορεί να περιέχει ασυνέπειες:
Η ενσωματωμένη συσκευή αναπαραγωγής πολυμέσων χειρίζεται τη ροή μέσω USB, κάρτας SD και Bluetooth, ώστε να μπορείτε να αναπαράγετε μουσική υπόκρουση απευθείας χωρίς ξεχωριστή συσκευή πηγής. Δύο συνδυαστικές είσοδοι μικροφώνου/γραμμής XLR/6,35 mm με ρυθμιζόμενη ηχώ σας επιτρέπουν να εκτελέσετε φωνητικά ή ομιλία, ενώ μια στερεοφωνική είσοδος γραμμής 3,5 mm καλύπτει εξωτερικές συσκευές όπως τηλέφωνα ή φορητούς υπολογιστές. Η έξοδος γραμμής XLR σάς επιτρέπει να τροφοδοτήσετε ένα δεύτερο σύστημα ή ένα γραφείο ηχογράφησης.
Τι περιέχει το κουτί (κυριότερα χαρακτηριστικά): Τι περιέχει το κουτί (κυριότερα χαρακτηριστικά);
Πλήρες σύστημα PA στήλης - subwoofer + ηχείο στήλης + 2x μονάδες αποστάτη
Υπογούφερ 8" με 4x ηχείο στήλης με τουίτερ 2,5"
Αρθρωτή plug-in σχεδίαση - 3 διαμορφώσιμες ρυθμίσεις ύψους
Ενσωματωμένη συσκευή αναπαραγωγής πολυμέσων - δέκτης USB, κάρτας SD και Bluetooth
2x είσοδοι μικροφώνου/γραμμής - XLR/6,35 mm combo με ρυθμιζόμενο εφέ ηχούς
1x στερεοφωνική είσοδος γραμμής - υποδοχή 3,5 mm για εξωτερικές συσκευές
1x έξοδος γραμμής - βύσμα πίνακα XLR, 3 ακίδων
TWS Stereo Link - ζεύξη δύο μονάδων για πραγματικό ασύρματο στερεοφωνικό σύστημα
Κύρια ένταση ήχου, ενίσχυση μπάσου και ρυθμιστές στάθμης εισόδου
Λειτουργία αναμονής - αυτόματη απενεργοποίηση μετά από 30 λεπτά σιωπής
Ενσωματωμένος περιοριστής - προστατεύει από παραμόρφωση υπερφόρτωσης
Καταλληλότητα
τύπος
Speaker unit
Λειτουργίες
Ηχεία
1x 8 ", 2,5" (4 x)
Bluetooth
Ναι
Μικρόφωνο
Όχι
Wi-Fi
Όχι
Επεξεργαστής ψηφιακού σήματος DSP
EQ
2 ταινίες
Ιδιότητες
Εύρος συχνοτήτων
60 Hz - 18 kHz
Ισχύος βατ
500 W
Χρώμα
Μαύρο χρώμα
Μπάσο ηχείο
8"
Μεγάφωνο tweeter
2,5" (1 )
Συχνότητα διαίρεσης (kHz)
0,35
Συχνότητα διαίρεσης
350 Hz
Απεικόνιση
Ναι
Υλικό
Υλικό κουτιού ήχου
Πλαστικό
Είσοδοι και έξοδοι
Είσοδοι
6,3 mm Jack (2 x), Jack 3,5mm TRS, XLR (2 x)
Έξοδοι
XLR
Είσοδος μικροφώνου
Ναι (2)
USB
AUX IN
Πρόσβαση στην κάρτα SD
Ακουστική
Ισχύς RMS
200 W
Ισχύς RMS (Βατ)
200
Μέγιστη ηχητική πίεση (SPL)
116 dB
Παροχή ρεύματος
Λειτουργία με μπαταρία
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος
100 - 240V