Eurolite DISCOSTROBE50 Στροβοσκόπιο
4,35/5
Κωδικός προϊόντος: 813501
Σαν καινούργιο
Σαν καινούργιο
Στο απόθεμα 1 τεμάχια
Στροβοσκοπικό με ρυθμιζόμενο ρυθμό φλας (1-10 φλας/δευτερόλεπτο). Κατάλληλο για μικρότερα δωμάτια. Τροφοδοσία: 230 V / 50 Hz με κατανάλωση ισχύος 25 W. Διαστάσεις: 135 x 97 x 55 mm. Βάρος: 0,5 kg.
Αυτή είναι η μετάφραση λογισμικού που μπορεί να περιέχει ασυνέπειες:
Παροχή ρεύματος
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος
240V