Eminence BETA-12A-2 PA ομιλητής
5/5
Κωδικός προϊόντος: 813728
Σαν καινούργιο
5/5
Κωδικός προϊόντος: 813728
Σαν καινούργιο
Στο απόθεμα 1 τεμάχια
Αυτό το προϊόν δεν μπορεί να παραδοθεί στη χώρα σου αυτή τη στιγμή.
PA ομιλητής Eminence BETA-12A-2 PA ομιλητής (Σαν καινούργιο)
Το ανταλλακτικό ηχείο 12" είναι η τέλεια λύση για να διατηρείτε το ηχείο ζωντανού ήχου σας να ακούγεται καλύτερα. Αυτό το ηχείο 250W, 8 Ohm είναι κατασκευασμένο για απόδοση. Κάθε ηχείο της σειράς American Standard διαθέτει το εξαιρετικά ισχυρό σφραγισμένο πλαίσιο από χάλυβα Eminence για εκπληκτική ανθεκτικότητα. Έτσι, εάν χρειάζεστε Ένα...
Αυτή είναι η μετάφραση λογισμικού που μπορεί να περιέχει ασυνέπειες:
Το ανταλλακτικό ηχείο 12" είναι η τέλεια λύση για να διατηρείτε το ηχείο ζωντανού ήχου σας να ακούγεται καλύτερα. Αυτό το ηχείο 250W, 8 Ohm είναι κατασκευασμένο για απόδοση. Κάθε ηχείο της σειράς American Standard διαθέτει το εξαιρετικά ισχυρό σφραγισμένο πλαίσιο από χάλυβα Eminence για εκπληκτική ανθεκτικότητα. Έτσι, εάν χρειάζεστε Ένα αξιόπιστο ηχείο αντικατάστασης με εξαιρετική ποιότητα ήχου, μην κοιτάξετε πέρα από το ανταλλακτικό ηχείο της σειράς American Standard Eminence Beta-12A.
Καταλληλότητα
Τύπος μαγνήτη
Ferrite
Ιδιότητες
Αντίσταση
8 Ohm
Ισχύς (Βατ)
250
Ισχύος βατ
250 W
Εύρος συχνοτήτων
43 Hz - 3,8 kHz
Ακουστική
Ηχηρότητα (dB)
98
Ευαισθησία
98 dB
Διαστάσεις και βάρος
Μέσος
12"