Beyerdynamic DT 150 250 Ohm Ακουστικά Στούντιο
5/5
Κωδικός προϊόντος: 396808 (DT-150-250)
5/5
  • Κατασκευή: Κλειστό
  • Εύρος συχνοτήτων: 5 Hz - 30 kHz
  • Αντίσταση: 250 Ohm
  • Μέγιστη ηχητική πίεση (SPL): 97 dB
  • Ενεργή μείωση θορύβου: Όχι
Αυτή είναι η μετάφραση λογισμικού που μπορεί να περιέχει ασυνέπειες:
Κατασκευή
Κατασκευή: Κλειστό
Εύρος συχνοτήτων
Καταλληλότητα
Τύπος ηχείου
Δυναμικό
Λειτουργίες
Μικρόφωνο
Όχι
Ενεργή μείωση θορύβου
Όχι
Ιδιότητες
Εύρος συχνοτήτων
5 Hz - 30 kHz
Αντίσταση (Ωμ)
250
Αντίσταση
250 Ohm
Χρώμα σύμφωνα με τον κατασκευαστή
Black
Υλικό
Κατασκευή
Κλειστό
Βύσματα σύνδεσης
Σύνδεσμος τύπου A
Jack STEREO 3,5 mm Male