Επίλεξε τη χώρα παράδοσης
Χρησιμοποιούμε cookies για τη λειτουργικότητα του ιστότοπου και για ανάλυση της επισκεψιμότητας και εξατομίκευση του περιεχομένου.
Κωδικός προϊόντος: YEV104TBL | ID: 229472
Αυτή είναι η μετάφραση λογισμικού που μπορεί να περιέχει ασυνέπειες:
Το YEV είναι ένα νέο είδος ηλεκτρικού βιολιού που αντλεί τη σχεδιαστική του έμπνευση από την οργανική ομορφιά του ξύλου, την απλότητα των καθαρών γραμμών και την άνεση του μικρού βάρους, σε συνδυασμό με τον πρωτοποριακό ήχο Yamaha για να δημιουργήσει αυτό το υπέροχο όργανο ζωντανής απόδοσης. Σχεδιασμένο και κατασκευασμένο από έξι διαφορετικά ξύλα. Απλώς συνδέστε το σε έναν ενισχυτή και παίξτε - δεν χρειάζονται μπαταρίες, ακουστικά, προενισχυτές. Dual piezo pickup γέφυρα Yamaha. Τυπική υποδοχή 1/4''. Κουμπί διακόπτη για σίγαση. Φινίρισμα: Μαύρο
Παράμετροι και προδιαγραφές
Προτεινόμενα αξεσουάρ
Με βάση τον αριθμό των κριτικών: 2
Όλες οι κριτικές προέρχονται από επαληθευμένους πελάτες που έχουν αγοράσει κάποιο προϊόν από εμάς στο παρελθόν.
IVELIN C.
Βουλγαρία
12.12.2017
Gregor S.
Ηνωμένο Βασίλειο
03.08.2017
Just really a great electric violin with a great sound. Only small downside is that there is no built in amp as in the Silent Violin series. On the plus side you can feel the strings vibrate as in an normal violin which is something that is completely lacking in the SV line. So in a direct comparison the YEV clearly is more fun to play but needs a good amplifier.
Αυτόματη μετάφραση