dB Technologies ARENA SW15 Παθητικό Subwoofer
Κωδικός προϊόντος: 202482 (ARENASW15)
Θυμόμαστε
Θυμόμαστε
Παθητικό Subwoofer dB Technologies ARENA SW15 Παθητικό Subwoofer
Επιλογή εναλλακτικού προϊόντος (2)
M20 pole mount, 8ohm, 130dB SPL max, προαιρετικοί μπλε τροχοί, 500W (πρόγραμμα 1000W), 40-150Hz, εσωτερικό crossover, Υποδοχές Neutrik Speakon. διαστάσεις: 470 x 600 x 600mm. Βάρος: 34 kg.
Αυτή είναι η μετάφραση λογισμικού που μπορεί να περιέχει ασυνέπειες:
Καταλληλότητα
τύπος
Υπογούφερ
Λειτουργίες
Ηχεία
1x 15 "
Ιδιότητες
Μπάσο ηχείο
15"
Μεγάφωνο tweeter
Όχι
Ισχύος βατ
500 W
Ισχύς (Βατ)
500
Ακουστική
Ισχύς RMS
500 W