Pro Mark RBH565AW-GY Rebound 5A Painted Gray Μπαγκέτες
Κωδικός προϊόντος: 310823 (RBH565AW-GRAY)
  • τύπος: 5A
  • Υλικό: Hickory
  • Πρόσωπο: Βελανίδι
  • Μήκος (εκ.): 40,6
  • Διάμετρος (χλστ.): 14,4
Αυτή είναι η μετάφραση λογισμικού που μπορεί να περιέχει ασυνέπειες:
Προδιαγραφές:
  • Διάμετρος: 5A - 0,565" (14,35 mm)
  • Μήκος: 16" (40,64 cm)
  • Συμβουλή: Ξύλο
  • Σχήμα άκρης: Βελανίδι
  • Υλικό: Hickory
  • Χρώμα: Γκρι
τύπος
τύπος: 5A
Υλικό
Πρόσωπο
Πρόσωπο: Βελανίδι
Κεφαλίδα
Κεφαλίδα: Ξύλο
Καταλληλότητα
τύπος
5A