Eminence BETA-12CX PA ομιλητής
5/5
Κωδικός προϊόντος: 1086731 (BETA-12CX)
Συμφωνία
Eminence BETA-12CX PA ομιλητής
5/5
PA ομιλητής Eminence BETA-12CX PA ομιλητής
Eminence BETA-12CX PA ομιλητής
- 7 %
  • τύπος: Mid-Bass Loudspeaker
  • Μέσος: 12"
  • Αντίσταση: 8 Ohm
  • Ισχύος βατ: 250 W
  • Εύρος συχνοτήτων: 57 Hz - 4,6 kHz
  • Τύπος μαγνήτη: Ferrite
Eminence BETA-12CX PA ομιλητής
Αυτή είναι η μετάφραση λογισμικού που μπορεί να περιέχει ασυνέπειες:
Καταλληλότητα
Τύπος μαγνήτη
Ferrite
Ιδιότητες
Αντίσταση
8 Ohm
Ισχύς (Βατ)
250
Ισχύος βατ
250 W
Εύρος συχνοτήτων
57 Hz - 4,6 kHz
Ακουστική
Ηχηρότητα (dB)
97,3
Διαστάσεις και βάρος
Μέσος
12"