Ibanez IBZ10BV2 Μικρό bass combo
4,5/5
Κωδικός προϊόντος: 814023
Φθαρμένο
4,5/5
Κωδικός προϊόντος: 814023
Φθαρμένο
Ελαφρά φθαρμένο
Στο απόθεμα 1 τεμάχια
Μικρό bass combo Ibanez IBZ10BV2 Μικρό bass combo (Φθαρμένο)
Συμπαγής σύνθετος ενισχυτής μπάσου 10W/4Ohm από τη σειρά IBZ που αναπαράγει έναν βαρύ ήχο χρησιμοποιώντας ένα ντουλάπι με κλειστή πλάτη και ένα ηχείο Power Jam 6,5 ιντσών. Έρχεται με απλή διάταξη ελέγχου, συμπεριλαμβανομένου ενός EQ 3 ζωνών (έλεγχος μπάσων/μεσαίων/πρίμων) για την παραγωγή διαφόρων τόνων, καθώς και έναν έλεγχο έντασης ήχου. Ο...
Ελαφρά φθαρμένο
Φωτογραφίες ζημιών στο προϊόν
Αυτή είναι η μετάφραση λογισμικού που μπορεί να περιέχει ασυνέπειες:
Συμπαγής σύνθετος ενισχυτής μπάσου 10W/4Ohm από τη σειρά IBZ που αναπαράγει έναν βαρύ ήχο χρησιμοποιώντας ένα ντουλάπι με κλειστή πλάτη και ένα ηχείο Power Jam 6,5 ιντσών. Έρχεται με απλή διάταξη ελέγχου, συμπεριλαμβανομένου ενός EQ 3 ζωνών (έλεγχος μπάσων/μεσαίων/πρίμων) για την παραγωγή διαφόρων τόνων, καθώς και έναν έλεγχο έντασης ήχου. Ο ενισχυτής παρέχει τυπική είσοδο κιθάρας μπάσου 1/4", είσοδο aux και έξοδο ακουστικών. Διαστάσεις: 255 x 275 x 174 χιλ. Βάρος: 3,6 κιλά.
Λειτουργίες
Ηχεία
1x 6,5 "
Βρόχος εφέ
Όχι
Περιοριστής
Όχι
Ιδιότητες
Ισχύος βατ
10 W
Ισχύς (Βατ)
10
Είσοδοι και έξοδοι
MP3 / Line In
Ναι
Έξοδος ακουστικών
Ναι
USB
Έξοδος σε εξωτερικό ηχείο
Ναι, Όχι
Έξοδος DI
Παροχή ρεύματος
Λειτουργία με μπαταρία
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος
240V